Jdi na obsah Jdi na menu

Skutečné příběhy

30. 10. 2020

INSPIRACE;

KDYŽ MĚNÍTE VIBRACE; ZE ZKUŠENOSTI; JEDNOHO DNE JSEM KOUPILA DĚTEM OŘÍŠKOVÉ ČOKOLÁDY, PŘI PLACENÍ MI PROBĚHLA MYŠLENKA; TATO INVESTICE SE MI MNOHONÁSOBNĚ VRÁTÍ ZPĚT. A UŽ JSEM MYSLELA A POVÍIDALA S DĚTMI O NĚČEM JINÉM. PUSTILA JSEM TO. VĚDĚLA JSEM, ŽE SE TAK STANE.

NA DRUHÝ DEN V PRÁCI JSEM SI PO OBĚDĚ UVAŘILA VÝBORNOU KÁVU A POMYSLILA NA ČOKOLÁDU, - PAMLSEK KE KÁVĚ. HMMM... TO BY SE MI ŠIKLO.. A    NECHALA TO TAK. ZA 3 MINUTY, VĚŘTE NEVĚŘTE PŘIŠLA MILÁ jkjkjkj.jpgZÁKAZNICE A DALA MI LUXUSNÍ ČOKOLÁDU .


JA JSEM VDĚČNÁ, DĚKUJI. RADOVALA JSEM SE Z ČOKOLÁDY. PANÍ JSEM PODĚKOVALA A ŘEKLA SI AFIRMACI PO JEJÍM ODCHODU; DĚKUJI, JÁ JSEM VDĚČNÁ ZA DÁRKY KTERÉ KE MNE PŘICHÁZEJÍ ZE VŠECH STRAN. DĚKUJI, JÁ VÍM, DOSTAVÁM DÁRKY , KTERÉ TĚŠÍ MOU DUŠI. A DO DALŠÍCH 5 MINUT PŘIŠLA KAMARÁDKA A OBDAROVALA MNE DALŠÍ KOKOSOVOU ČOKOŠKOU.


 

NÁHODA? NE! TOHLE JE SÍLA MOCI V NÁS. JÁ JSEM VDĚČNÁ. DĚKUJI

 

 

 

 

 

 

SRI LANKA

Který zázrak, kouzlo své vizualizace napsat dřív? Ráda létám, oblíbila jsem si dlouhé lety, takže u mne vyhrává Srí Lanka, kde já sebe sama našla a ušla velký kus životních cest včetně meditací a osobního rozvoje. Nyní se zabývám Mocí Přítomného okamžiku a inspirují lidi- bytosti, aby zakusily nepoznané.. Každý jedinec má ve svém nitru skryté přání, které si může dovolit realizovat. Přece- ,,Všechno je možné,,. Nyní vás budu inspirovat mými menšími vizualizacemi, aby jste se pokusili vytvořit podobnou akci..

 

Tak jdeme na to; Před rokem jsem vzala sebou kamarádku na Srí Lanku, zasadit kameny cintamani na podporu Lásky a Světla včetně zaškolit jí v meditacích.. Seděli jsme krásně na zlaté pláži u indického oceánu a dostali chuť na kokosy. Chvíli jsme o122833544_1042012519594828_5451401120641802064_n.jpgnich básnily a smáli se a pak si řekly; Ono se to vykrystalizuje..

 

Zavřeli jsme oči a zlehka usnuly. Zanedlouho nás probudil kamarád s kokosy v ruce a s úsměvem ve tváři.No není to Boží...vykřikla jsem na kamarádku, která sotva popadala dech z úžasu rychlého zhmotnění..JÁ JSEM VDĚČNÁ, Děkuji se slzami radostných očích jsem děkovala a má kamarádka také. Vypily jsme kokos s chutí a šli si zaplavat do oceánu plného Slunce. V oceánu o kokosech nepadlo ani slovo.Přívalové indické vlny si s námi hrály.Kamarád odešel, s tím, že nás pozívá domů k jeho rodině na Srílanský sváteční dezert.

 

Na večer přijel k hotelu, nabral do ťuk-ťuku a ujížděli jsme pár km od hotelu.Sváteční dezert byl kokos s kávou a exotickým ovocem zabalený do kokosového listu.Unikátní jídlo.Doporučuji ochutnat. Krásné přivítání a krásné loučení. S sebou na hotel nám nabalily dezert a dalších 10 kokosů.Už jsme se jenom smály.

 

Věděli jsme oč tu běží. Vizualizace a Vděčnost. Po příjezdu na hotel s plnými taškami, jsme mířily rovnou na pokoj, a nádherný den ukončily krátkou meditací. A na druhý den? Dalších snad 15 kokosů zaplnilo náš pokoj. Tak se plní sny...

 

JÁ JSEM VDĚČNÁ