Jdi na obsah Jdi na menu

Rady k poznání sebe sama

3. 11. 2020

Důležité je milovat svou mysl a hlavně sami sebe

 

Podporovat se, pečovat o sebe a vyzvedávat se nahoru.Povzbuzení v každém směru, cokoliv děláme.

 Občas se stává, že naší přátelé pozorují naší změnu, zjišťují informace o naší energii, která nejenže podporuje nás samých, ale i ostatní kolem nás.


Jsme uvolnění a my už víme, že je vše podle našich přání.

 

A to je pak ta pravá nádhera užívat si život podle svých představ.

 

Občas také se zachytíme při rozhovoru s druhou osobou, že její slova měníme či ( odvoláváme), pro blaho nás obou.

 

 Záleží na emoční vibraci.

Někdy je lépe ukončit rozhovor dřív, než ,aby slova pocházející z úst druhých korigovala naše myšlení.

Pokud osoba spustí emočně vibrující se slova o sobě v negativním slova smyslu, může se pro začátečníky pracující na svém programování stát, že se  emočně vcítí do druhé osoby a přivolá si starý program, který právě přeprogramovává.

 

-----

 

Hodně z vás mi říká.. 
 
,, Jsem moc rád/ráda, že vás vidím, vy mne vždy krásně povzbudíte''
Je krasné, slyšet takové slova pocházející přímo z Vašeho srdce. 

Pro mne by bylo také potěšením, kdybyste více přidali a pracovali na sobě. Přijímali to co je, a začali si měnit životy podle svých přání.

Věřím a říkám sám/sama sobě '' Tak už začnu něco se sebou dělat, abych si splnila vše co si přeji. Narodila jsem se tady na planetě Zemi proto, abych žila v harmonii a užívala si svého života jak nejlépe dovedu či ještě lépe,,. 
 
 
 
----------
 
 
 
 
POSILOVÁNÍ SVÉ ENERGIE- SVÉ DUŠE
 

137001504_439914407044430_7561667086671703127_n.jpgPOSTAVTE SE A ZAMĚŘTE SE NA SVÉ TĚLO, DÝCHEJTE ZHLUBOKA, TAK JAK VÁM JE PŘÍJEMNÉ DÝCHAT. PŘEDSTAVTE SI KOLEM SEBE KRUH, PROSTOR A NALAĎTE SE NA PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK.
 
V KRUHU KOLEM CELÉHO TĚLA JE VAŠE ENERGIE, SÍLA , VYTVÁŘÍTE SI OCHRANNOU ENERGII. PŘEDSTAVTE SI, ŽE KRAJ TOHOTO KRUHU JE OBALEN LÁSKOU, A VY JSTE V PÉČI SVÉ LÁSKYPLNÉ ENERGIE.
COKOLIV SE ZVENČÍ DOTKNE HRANICE KRUHU LÁSKY SE OKAMŽITĚ MĚNÍ V LÁSKU.
 
JAKÁKOLIV BYTOST, KTERÁ VÁM POSÍLÁ ENERGII VESMÍRNÉ LÁSKY PŘIJÍMÁTE JÍ OČIŠTĚNOU SVOU VIBRACÍ LÁSKY A BYTOST, KTERÁ VÁM JÍ POSLALA PŘIJME TAKTÉŽ A NÁSOBNĚJI VÍCE, PROTOŽE POSÍLÁ LÁSKU OD SRDCE- Z VDĚČNOSTÍ, ŽE VÁS MÁ RÁDA..
 
JINÁ BYTOST, KTERÁ MYSLÍ NA VÁS OPAČNÝM ZPŮSOBEM, JEJÍ VIBRACE SE DOTKNE HRANIC VAŠEHO KRUHU A ZMĚNÍ SE V LÁSKU.JSTE VE SVÉM KRUHU LÁSKY CHRÁNĚNI SVOU ENERGII A NEJVYŠŠÍ VIBRACÍ POCHÁZEJÍC Z VESMÍRU A TOŤ JE LÁSKA. BYTOSTI SE TAKTÉŽ ZMĚNÍ ( POHLED), VIBRACE K VÁM, PROTOŽE SE JÍ DOTNE LÁSKA .
 
VYTVÁŘÍME TENTO KRUH ČASTĚJI, PODLE SVÉHO UVÁŽENÍ ČI PODLE SITUACE, KTERÁ NASKYTNE. TAKHLE FUNGUJE OCHRANA TĚLA A SVÉ ENERGIE- DUŠE.
 
 
 
 
 
 
.......
 
 
 
 
 
 
 
 
 
kokokoko.jpgKdyž máte víru v sebe, a víte, že záleží jen na vás, na vašich myšlenkách, které se zhmotňují, posunujete se dál ve tvorbě - kreativitě životních událostí v PŘÍTOMNOSTI JÁ JSEM
 
Pokud k vám přijde myšlenka kterou odmítáte, zastavte se, v klidu si řekněte ,,TO Ne. V PŘÍTOMNOSTI JA JSEM MOCNÁ BYTOST 
 
(obraťte tuto myšlenku na to, kterou by jste přijali a vaše bytost by se radovala z této přeměny)
 
 
..Děkuji. Děkujete sobě, protože jste mocná bytost.
 
 
Důležité je, aby myšlenky, které zadáváte souzněly s Láskou vůči nám všem. Vesmír cítí vaše vibrace, jakož i vy je cítíte, tvoříte si ochranné kvantové pole.To je Božství v nás. Stává se, že jedna myšlenka přichází několikrát, tak jí tolikrát budeme přeměňovat dokud se nerozplyne. Buďme Vděční za sílu, kterou máme.

 

........

 

 

Jsme si ,, Vědomi, toho co tvoříme,,. Důležité je, jaké vibrace pociťujeme uvnitř sebe samých, a tou vibrací tvoříme svět kolem nás bytostí.

 

sswsws.jpg

 

Když máme klid uvnitř sebe, vyzařujeme vibrace klidu v éteru, a vše krásné k nám přichází.. Přitahujeme k sobě další klid, kterou tvoří naše energie ( duše )

 

 

Čím víc dní jsme uvnitř svého ,,JÁ JSEM , v klidu a tvoříme vše, pro klidnou duši, tím víc se naše energie rozšiřuje do éteru a vytváří kolem nás či mění jakékoliv energie do klidu kolem nás.. MY JSME - si tohoto procesu vědomi, takže nás jen překvapí to, že se rychle mění každá situace pro ,, Blaho našich duší,,.

 

 

131926724_911378659396042_3331974259072489514_n.jpg

Proto doporučuji začít meditovat, poznávat sama  sebe,( píšu ta bytost), být pozorovatel dění  kolem    sebe.


 

 

 

Mít svou energii ustálenou v souladu s Láskou a na ní stále pracovat. Láska nás povede a čistí všechny vibrace kolem nás. Láska je klid v duši, Láska je nejvyšší a nejmocnější vibrace ve všech úrovních multidimenze. Tím, že posilujeme Lásku k sobě samé, posilujeme Lásku kolem nás..

 

Stávají se zázraky v nichž vidíme naší práci sami na sobě. Víme, že vidíme to, nač v myšlenkách upoutáváme pozornost..

 

Představte si své negativní myšlenky vlnou oceánu, nadzvednou se, a když odmítnete jejich pozornost či přeměníte v jinou vibrací, kterou si přejete vytvořit, klesnou a rozplynou se.... A tak to je se vším... Nádech a výdech..V PŘÍTOMNOSTI JÁ JSEM - tvoříme Láskou v duši..

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Myšlenky,myšlenky, myšlenky,

Když si představíte sebe- svou bytost stojící naproti druhé bytosti a při komunikaci se zaměříte aniž by jste vnímali tento vjem, na její tvář, a vidíte123330150_3392461400789052_8127763235121184483_n.jpg v něm něco, co vás bytost při pohledu do zrcadla na sebe energeticky zvedá,

pochválite druhou bytost, tak si je dobré připustit, že chválite sebe sama.

 

V tu danou chvíli se také cítíte skvěle. A když se stane tohle v opačném směru, tak vám vesmír naznačuje.

Připusťte si tohle,

Přijmout onu myšlenku, a zpracovat jí u sebe, také sama sebe se ptát, Proč to já takhle vnímám?

 

Také Vaše myšlenky a city mohou být i v jiném úhlu pohledu, a když Vaše bytost vnímá spoustu energie a chce podpořit druhou bytost v pozitivní energii, vyzvěte bytost, jestli by chtěla energeticky podpořit a , když dostanete svolení, je možné jí nabít energii tak, aby Vaše energie Radosti proudila s tou myšlenkou:

 

,,Kolik energie nyní vydávám, tolik energie Radosti mi NYNÍ V PŘÍTOMNOSTI JÁ JSEM přichází přimo ze Zdroje.,,Já vím, že mne Zdroj podporuje V Lásce a Radosti.JÁ JSEM VDĚČNÁ..DĚKUJI