Jdi na obsah Jdi na menu

Jak změnit myšlení?

28. 10. 2020
Tyhle stránky jsou plné energie, protože v nich najdete jen slova, vysokých vibrací, které vás povzbudí tvořit si nový život, plný Blaha, Lásky a Radostí..
 
Otevírají se nám jiné možnosti životního cíle, než jsme měli doposud v mysli matrixu. My dokážeme vše změnit, určit si nová pravidla a milovat svůj život.
 
Je jen opravdu na nás, ,,Nač myslíme- to přitahujeme.,,.

Měli bychom lehce pochopit, že život si nastartujeme na plné oprátky v plném

lklk.jpgproudu vysněných přání.

 

 

 

 

 

 

 

 Přemýšleli jste někdy o tom, nač myslíte, když se probudíte?

Také u snídaně, myslíte na jídlo, které jíte a věnujete pozornost jídlu, nebo se zabýváte tím, co dnes Také budete dělat? 

Máte dostatečný přísun myšlenek na to, jak si určit správný okamžik v každé negativní myšlence?

Umíte pracovat sami se sebou a měnit v přítomnosti děj očekávaných změn?

Vše se mění.

A my se měníme svými posuny v myšlenkách jít cestou přející si , aby se staly a stávaly i když už nic neměníme, protože naše natrénovaná či naprogramována mysl, tvoří víc lepšího k nám, než si umíme představit

 

 

Jakým směrem jít ke štěstí..

V ovládání myšlenek tvoříme svět. .Příklad; Přijde za vámi kamarádka , které oznárr.jpgmíte, že máte zítra chuť vyrazit na čokoládovou zmrzlinu... Kamarádka vám hned oznámí, že tam byla a čokoládová měla jinou chuť než si myslela a pak ta prodavačka..Uffff, vychrna vás neg. emoce.. Co uděláte ? Aby jste si zachránila svou tvořivost a svou čoko zmrzku ? Řeknete ji..Ano to se stalo tobě..protože to je tvůj život - a tvá energie.. Já to mám jinak. A v tichosti v duchu si řeknu :

 

¨¨Odmítám tuto energii, to byla tváíhoda, já vím, že má čoko zmrzka je moc dobrá s příjemnou prodavačkou a moc se na ní těším... Emocí, kterou jste tam vložili, vesmír vycítí, vaše vnitřní síla byla posílena... ¨¨

 


tttt.jpg

 

A pak .? Další den si jdete na zmrzlinu s radostí a vesmír v té energii vas podpoří a dostanete 1+ 1 kopeček zdarma.. Tak se rozšíří pozitivní energie a inspirujete lidi...

 

 

 

 

 

Přivést si do života jen to, co opravdu chceme ...

Dáme si otázku? Jak se dnes cítíme a jak se budeme cítit zítra?

Klid v Duši, milované vnitřní dítě, nechat naše Bytí, aby vše harmonizovalo a dávalo nám    vše potřebné k životu na planetě ggg.jpgZemi je důvěra v sobě, skrytá moc a síla plná očekávání a přijímání těchto pozitivních darů z kosmického vědomí.

 

V klidu duše se vyřeší vše samo... Pak vzniká ,,Svoboda,,.Osvobození z mysli- programujici náš život..

 
 
 
 
 
 
....
 
 
 
 
 
 
Uvízli jste v některé situaci a přemýšlíte jak z ní vyjít lehce a snadno?
 
 
Ve všem co se nám v životě děje, jsme si přivedly do života sami.V práci sami na sobě pracovat, nám122725448_792687178251228_4123287021848177070_n.jpg usnadní všechny cesty,situace pročistit a vytvořit harmonii, která se sama vytváří díky našim myšlením.Chce to se vzchopit,vzít život do svých rukou a vytvářet vše,co nás posouvá v harmonii a v klidu.Vibrací tohoto klidu se znásobňuje a stále jsme více a více sami se sebou spokojeni, protože víme, že když vyzařujeme harmonii ,klid tak to také k nám přichází.

 

Uvedu příklad;

Mám v plánu jít na úřad vyřídit papíry, které vyplňují poprvé a má vibrace stoupá, aniž bych chtěla... Na chvíli se odsunu od těchto papíru a začnu přemýšlet nad něčím co mne těší a já se z toho radují. Vibrace z papírování se odbourala a vznikla nová vibrace Radosti, která rozsvítí vše kolem mne, takže si v klidu vizualizuji a říkám,,Výpišu jen to, co zvládnu a ,,JÁ VÍM, že ( programují), určitě na úřadě je milá a ochotná paní,která beze slov mi papíry vypíše..

...

S Radostí tohle přijímám( a můžete také podpořit s afirmací)..NYNÍ V PŘÍTOMNOSTI KONFIGURACE V PŘÍTOMNOSTI JÁ JSEM- DĚKUJI

Také si už můžete programovat cestu, ( krystalizovat- vyčistit) myšlenkami, a představit si třeba, že na úřadě ,,Budu hned na řadě, a vše proběhne velice rychle,takže z úřadu odejdu v ( čas).

Tímto vysíláte silné vibrace ke zhmotnění.
 
Kdyby jste během téhle vizualizace mysleli na negativní věc- stane se.. Proto je velice důležité, být v souladu oč žádám a mít při této vysoké vibraci klid a myslet na to,co skutečně chcete..

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář